راهنمای مشاهده محصولات آموزشی

جهت جلوگیری از انتشار غیرقانونی محتوای دوره‌های آموزشی و به احترام هنرجویان عزیز، پخش دوره‌ها از طریق نرم‌افزار پخش کننده و با وارد کردن کد لایسنس دوره امکان‌پذیر است.

برای مشاهده دوره‌ها، لطفا پلیر را با توجه به سیستم عامل خود نصب بفرمایید. هر لایسنس امکان فعال‌سازی روی یک سیستم ویندوز و مک و همچنین یک موبایل اندروید را خواهد داشت. توجه داشته باشید بعد از فعال‌سازی لایسنس، امکان اجرای آموزش روی دستگاه دیگر وجود نخواهد داشت.

3 قدم تا شروع یادگیری :

1_نصب پلیر با توجه به سیستم عامل خود

2_ کپی کردن لایسنس و وارد کردن آن در پلیر

3_مشخص کردن مسیر ذخیره ویدئوها و تایید

دانلود و نصب پخش کننده

نسخه مناسب پلیر را با توجه به سیستم عامل خود دانلود و نصب کنید.

در صورتیکه قصد استفاده از لایسنس بر روی همین سیستم با سیستم عامل جدید دارید نیاز به ریست لایسنس نیست بایستی پیش از نصب سیستم عامل جدید، جدیدترین نسخه را نصب کنید (صفحه دانلود پلیر) سپس فایلی را که تا به حال مشاهده نکرده اید باز کنید تا به جدیدترین نسخه سوییچ صورت گیرد و سپس اقدام به تغییر ویندوز کنید.

آپدیت جدید دوره‌ها با هر بار باز کردن نرم‌افزار پلیر، به‌صورت خودکار به لیست جلسات اضافه خواهد شد.

جلسات آموزش به‌صورت خودکار روی سیستم شما دانلود خواهند شد و نیازی به دانلود مجدد محتوا نخواهید داشت. همچنین کیفیت آموزش بر اساس سرعت اینترنت شما به‌صورت خودکار تنظیم خواهد شد تا نیازی به پرداخت هزینه‌های اضافی اینترنت نداشته باشید.

نکته مهم : توجه داشته باشید آپدیت دوره ها مستقیما از داخل پنل اسپات پلیرتون بروزرسانی می شود پس حتما لازم است لایسنس را درون اسپات پلیر فعال کرده و آموزش ها را از آنجا دنبال کنید.

آموزش کار با پلیر ویندوز آموزش کار با پلیر اندروید آموزش کار با پلیر مک